Tüm Ürünler
Üye Ol / Giriş Yap
Profil bilgilerinizi güncelleyin!
Güncel ve geçmiş siparişlerinizi izleyin!
Kayıtlı adreslerinizi güncelleyin!
Gelen mesajları görün!
Favori ürünlerinizi burada!
Hesabınızdan güvenli çıkış!
Sepetim
0
İnci Bilgisayar | Hakkımızda
Hakkımızda


İnci Bilgisayar 1999 yılında 2.el Bilgisayar & Notebook Alım - Satımıyla sektöre girmiştir. Yapmış olduğu yeniliklerle hızlı büyüyen İnci Bilgisayar sektördeki öncü konumunu sürdürmektedir.

İnci Bilgisayarın hizmet verdiği alanlar nelerdir? İnci bilgisayar, 2.el bilgisayar parçalarını, günlük Alım-Satım listeleri yayınlayarak değerinde alıp satmaktadır. Müşteriler güvenli bir şekilde ürünlerini alıp – sata bilmektedirler. Ayrıca internet sitemizden anlık stok takibi yapılabilmektedir. İnci bilgisayar bu hizmetleriyle atıl durumdaki bilgisayar parçalarını ülke ekonomisine kazandırmaktadır. İnci Bilgisayar PC parçalarında uygulamakta olduğu sistemi notebook alım ve satımına da uygulamıştır. Bu sistemle inci bilgisayar 2.el notebooklarınızı değerinde almakta ve satmaktadır.

Büyümesini sürdüren İnci Bilgisayar Notebook Teknik Servisini de hizmete sokmuştur. Notebook servisinde arıza tespiti için ücret alınmamaktadır. İnci Bilgisayar tamir yapılan notebooklara 3 Ay garanti vermektedir. İnci Bilgisayar kurmuş olduğu zengin arşiviyle her marka ve model notebookların yedek parçalarını bünyesinde bulundurmaktadır.
Kampanyalar ve indirimler ile iligl e-posta almak için e posta adresinizi giriniz.
Kayıt Ol